Заказать дипломную работу в Харькове
23 жовтня 2011 р.

Новини УНІАН

завантаження...

Навчальний семінар у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Прес-реліз

«Навчальний семінар у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

 

На базі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбувся практичний семінар.

Цільовою групою  учасників семінару були  медичні працівників виїзних бригад швидкої медичної допомоги центральних районних лікарень Жидачівського,    Миколаївського та Стрийського районів.

Метою проведення практичного семінару було навчання лікарів та фахівців швидкої та невідкладної медичної допомоги і ознайомлення їх з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги на дошпитальному етапі. Захід є  особливо актуальним  в період підготовки екстрених служб області до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.

До організації, підготовки та проведення семінару були залучені медичні працівники Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з числа практичних лікарів та фахівців вищої кваліфікаційної категорії,  які:

- пройшли післядипломну підготовку для діяльності, пов’язаної з проведенням занять із слухачами на провідних базах України

- були учасниками тренінгів для медичних працівників з питань надання екстреної медичної допомоги на дошпитальному етапі за європейськими стандартами та отримали сертифікати;

- брали участь у заходах з актуальних питань організації надання екстреної медичної допомоги в умовах масових заходів та катастроф (конференції, семінари, курси тематичного удосконалення, змагань для бригад швидкої медичної допомоги та ін.), які проводились  в Україні та за кордоном.

- були учасниками міжнародних змагань для карет швидкої медичної допомоги у Республіці Польща.

  За програмою, учасникам семінару подано теоретичний матеріал, який включав    нормативно – правові акти, що регламентує діяльність служби швидкої медичної допомоги,  сучасні національні та європейські рекомендації щодо надання екстреної медичної допомоги на до шпитальному етапі.

  Акцент у проведенні семінару ставився на практичній роботі. Учасники семінару побачили та ознайомились з оснащенням та обладнанням реанімобілів, які працюють у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги а медицини катастроф.

Лікарі, які проводили семінар, склали завдання, змоделювали ситуації, взяті з повсякденної практичної роботи служби та медичні працівники з районів змогли відпрацювати на манекенах та муляжах навчально - тренувального відділу практичні навики  з використанням робочого обладнання реанімобіля.

За час проведення семінару відпрацьовані:

- сучасні методи проведення серцево-легеневої реанімації;

- методи зупинки кровотечі;

- правила імобілізації та транспортування;

- техніка маніпуляцій, що виконуються під час надання невідкладної медичної допомоги з використанням табельних заходів;

- вміння надавати екстрену медичну допомогу однією особою, двома особами;

- злагоджена робота у команді, уміння залучати до надання допомоги учасників та свідків  подій;

- ознайомлення зі європейськими стандартами стандартами надання ЕМД на дошпитальному етапі;

- професійне використання у роботі сучасного обладнання та оснащенням реанімобіля.

Проведення такого семінару - це початкові та необхідні кроки у підвищенні професійного рівня медичних працівників служби до шпитального етапу.

 

  

Прес-служба 

ГУОЗ ЛОДА 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

Как - лечение юношеских прыщей
Sitemap
Лекарство от прыщей на лице
Лечение прыщей на шее