Заказать дипломную работу в Харькове
02 січня 2013 р.

loading...

У госпіталі Ю. Липи відкрито кабінет магнітно-резонансної терапії

Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи основний лікувально-профілактичний заклад Львівщини головним завданням якого є надання кваліфікованої спеціалізованої стаціонарної та поліклінічної лікувально-діагностичної допомоги інвалідам війни та армії, учасникам бойових дій та учасникам війни, репресованим та колишнім політв’язням. Щорічно у госпіталі надається допомога майже 14 тисячам осіб.

Довгі роки тісна співпраця поєднує госпіталь та лікарню Св. Августина з м. Дюрена (Німеччина), яку очолює Габор Зюк.

Започаткували цю професійну співпрацю ортопеди-травматологи Михайло Маркович з лікарні Св. Августина м. Дюрен (Німеччина) та Теофіл Підлісецький завідувач I–ї ортопедії Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи.

За час співпраці 20 лікарів та 15 медичних сестер госпіталю пройшли стажування на базі лікарні Св. Августина.

Було здійснено 8 візитів бригад лікарів з м. Дюрен у Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи, ними проведено близько 70 оперативних втручань за кошти лікарні Св. Августина.

Найціннішим і дуже потрібним подарунком стала передача госпіталю ім. Ю. Липи магнітно-резонансного томографа Siemens Magnetom Impact.

 

Після відповідної реконструкції приміщень і пусконалагоджувальних робіт сьогодні у госпіталі запрацював кабінет магнітно-резонансної терапії.

Він є надзвичайно необхідним для покращення діагностики та лікування пацієнтів госпіталю. Відтепер хворі зможуть пройти високоякісне обстеження за місцем стаціонарного лікування.

Відкриваючи кабінет заступник начальника ГУОЗ ЛОДА Андрій Голдун зазначив: «Приємно, що така подія відбувається у переддень нового року. Сподіваємось, що ця творча і професійна співпраця триватиме довгий час».

 

Прес-служба 

ГУОЗ ЛОДА 

тел. 276-23-60


 

*Фото Ольги Мельник