Заказать дипломную работу в Харькове
08 вересня 2014 р.

Візит заступника Міністра охорони здоров'я Василя Лазоришинця на Львівщину

 

01.09.2014 

       Заступник Міністра охорони здоров"я України член-кор. НАМН України Василь Лазоришинець 29 серпня 2014 року під час робочої поїздки до Львова відвідав Військово-медичний клінічний центр Західного регіону.

  


     Заступник Міністра разом з начальником госпіталю, полковником медслужби Іваном Гайдою, народним депутатом України Василем Пазиняком, представниками Департаменту ОЗ Львівської ОДА і Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького зробив обхід хірургічного корпусу госпіталю, ознайомився зі станом здоров"я військовослужбовців, які постраждали під час проведення антитерористичної операції на сході країни, поспілкувався з ними та їх рідними.

    

      Василь Лазоришинець потиснув руки і подякував бійцям, які вижили в боях, за їх подвиг. Також  теплі слова висловив колегам, військовим медикам і всім працівникам госпіталю за професіоналізм і жертовну працю.
    В свою чергу начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медслужби Іван Гайда відзначив тісну співпрацю військових медиків і Департаменту ОЗ Львівської облдержадміністрації, Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, медичних закладів області як у наданні консультативної допомоги пацієнтам госпіталю, так і в покращенні забезпечення як стаціонару, так і військово-польового медичного госпіталю. 

 

   29 серпня 2014 року також відбулася партнерська зустріч з обговорення перспектив подальшої реалізації в Україні «Програми допомоги дітям України з хірургічними вадами серця і розвитку дитячої кардіохірургії у Львові». У зустрічі брали участь виконавчий директор Люксембурзького Червоного Хреста Марк Кроше, керівник проекту Міріам Якобі , заступник виконавчого директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Валерій Серговський, голова Львівського обласного відділення Товариства Червоного Хреста України Валентин Моісеєнко, а також представники Департаменту ОЗ Львівської облдержадміністрації, Львівського національного медичного університету ім.Д.Галицького, Львівської обласної клінічної лікарні.
   Під час зустрічі відбулося фахове обговорення розвитку дитячої кардіохірургічної допомоги на Львівщині, а також стратегічного бачення подальшої реалізації «Програми допомоги дітям України з хірургічними вадами серця».
   Заступник Міністра - керівник апарату МОЗ України Василь Лазоришинець і виконавчий директор Люксембурзького Червоного Хреста Марк Кроше підтвердили готовність до подальшої співпраці і продовження проектів скерованих на розвиток дитячої кардіохірургії і зниження дитячої смертності в Україні.
 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60