Заказать дипломную работу в Харькове
25 січня 2016 р.

На Львівщині проводиться "Літня школа 2015: Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа"

09.07.2015

З 6 по 11 липня 2015 року на Львівщині проводиться "Літня школа 2015: Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа". Організаторами є  Школа охорони здоров"я Національного університету "Києво-Могилянська Академія", Агенство з міжнародного розвитку Швейцарії та українсько-швейцарська програма "Здоров’я матері і дитини" у партнерстві з МОЗ України, Представництвами ВООЗ в Україні, ЮНІСЕФ в Україні, Світового Банку в Україні, фонду Відродження.

       

       "Літня школа 2015: Трансформація систем охорони здоров"я: Східна Європа" є непересічною подією у сфері освіти менеджерів охорони здоров"я та обміну професійною інформацією. Зарахування до Літньої школи проводилось за конкурсом після двомісячного періоду подання аплікацій. Учасниками школи є 60 слухачів (організатори охорони здоров"я, керівники медзакладів державної, комунальної і приватної власності), державні службовці, лідери громадських організацій в галузі охорони здоров'я. З Львівської області учасниками школи є: Ірина Микичак, заступник директора Департаменту охорони здоров’я, Мар’яна Служинська, головний лікар Львівського обласного центру СНІДу, Наталія Тімко, головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з епідеміології, Марта Висильєв (лікар ЗУСМДЦ), Дмитро Левченко, виконавчий директор медичного центру Святої Параскеви.
Формат Літньої школи - паралельні сесії з різних тем - доповнений ранковими пленарними сесіями та вечірніми обговореннями для всіх учасників Літньої школи. Зокрема, відбулася дискусія за участі міністра освіти Сергія Квіта та всіх міжнародних експертів.
         Цьогорічна Літня школа з управління в трансформованій системі вийшла за межі України в 2015 році, і стає регіональною платформою для країн Східної Європи. Слухачі та експерти є представниками 10 країн .

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60