Заказать дипломную работу в Харькове
10 лютого 2015 р.

Моніторинг терміну прибуття на місце події бригад екстреної медичної допомоги

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за лютий 2014 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за січень 2014 р. 

 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за грудень 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за листопад 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за жовтень 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за вересень 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за серпень 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за липень 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за червень 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за травень 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за квітень 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за березень 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за лютий 2013 р. 

Моніторинг терміну прибуття на місце події  бригад екстреної медичної допомоги Львівської області та контроль викликів і часу доїзду в адміністративно-територіальних одиницях області   за січень 2013 р.