Заказать дипломную работу в Харькове
23 січня 2013 р.

loading...

Львівську область визнано однією з кращих в Україні щодо впровадження Закону «Про екстрену медичну допомогу»

За повідомленням прес-служби ЛОДА, Львівську область визнано однією з кращих в Україні щодо впровадження Закону «Про екстрену медичну допомогу».

 

На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» у Львівській області створено єдину систему екстреної медичної допомоги, яка функціонує з 01січня 2013 року, – про це повідомив заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Іван Груник під час проведення Всеукраїнської селекторної наради під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка.

За словами Івана Груника, загальна кількість бригад швидкої медичної допомоги у Львівській області складає 168 одиниць, у тому числі – 90 – фельдшерські бригади, 78 – лікарські бригади, з них для надання допомоги дітям – 10 бригад.

Заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА також зазначив, що на 2013 рік передбачені видатки  на забезпечення функціонування регіональної системи екстреної медичної допомоги  на суму 141,7 млн. грн. і розприділені наступним чином:
-    заробітна плата з нарахуваннями на суму 117,7 млн. грн. (83,1 %),
-    медикаменти – 2,3 млн. грн. 1,6%,
-    комунальні послуги та енергоносії – 2,8 млн. грн. 2 %,
-    інші – 18,9 млн. грн. 13,3%).

Іван Груник поінформував, що для служби екстреної медичної допомоги області закуплено лікарських засобів та витратних матеріалів за кошти субвенції з державного бюджету на суму 16,3 млн. грн., які отримані від постачальників та передані в обласний центр екстреної медичної допомоги.

Під час наради були озвучені і проблемні питання  розвитку служби екстреної медичної допомоги, зокрема оновлення автомобільного парку обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб шляхом виділення коштів з бюджету Національного проекту «Вчасна допомога», збільшення штатної потужності служби екстреної медичної допомоги тощо.

Зазначимо, що Львівську область відзначено в числі областей-лідерів України у виконанні впровадження Закону “Про екстрену медичну допомогу”.