Заказать дипломную работу в Харькове
05 лютого 2013 р.

loading...

Робочий візит Віце-прем’єр міністра України Костянтина Грищенка на Львівщину

Робочий візит Віце-прем’єр міністра України Костянтина Грищенка на Львівщину

 

Під час візиту на Львівщину 24 січня 2013р. Віце-прем’єр міністр України Костянтин Грищенко відвідав центральну диспетчерську комунального підприємства Львівської станції швидкої медичної допомоги системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. У зустрічі взяли участь голова Львівської ОДА Михайло Костюк, заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Іван Груник, міський голова Львова Андрій Садовий, в.о. директора Департаменту охорони здоровя ЛОДА Орест Середа, заступник директора Департаменту, начальник управління медичної допомоги  населенню Департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимр Зуб, головний лікар КП «Львівської станції швидкої медичної допомоги» Наталія Поважук, директор КЗ ЛОР «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Юрій Пацюрко.

 

 

Костянтин Грищенко ознайомився з роботою центральної диспетчерської КП «Львівської станції швидкої медичної допомоги». За словами Віце-прем’єр міністра України забезпечення території вчасним доїздом швидкої є приорітетним завданням, як для центральних органів влади так і для регіонів. Також Костянтин Грищенко зазаначив, що встановлення на автомобілях швидкої медичної допомоги системи GPS та інших новітніх технологій дозволить забезпечити якість медичної допомоги та швидке реагування на виклик.

Ірина Микичак, заступник директора Департаменту охорони здоров’я ЛОДА  розповіла про впровадження Закону України "Про екстрену медичну допомогу", який вступив у дію з 1 січня цього року. В регіоні створено єдину систему екстреної медичної допомоги. Всіма територіальними органами місцевого самоврядування області прийняті позитивні рішення щодо передачі відділень швидкої медичної допомоги на обласний рівень.

Згідно Закону України «Про екстрену медичну допомогу» передбачається створення єдиної Системи екстреної медичної допомоги. У рамках цієї системи шляхом реорганізації та об'єднання всіх існуючих підрозділів служб ШМД, медицини катастроф і санітарної авіації створюється єдина потужна оперативно-диспетчерська служба. Уся інформація з території надходитиме в один центр, а не в декілька, як раніше. Єдина диспетчерська служба, оснащена сучасною технікою, зокрема GPS-навігаторами, контролюватиме пересування бригад, їхнє місцеперебування для оперативного забезпечення і чіткого контролю вчасного приїзду "швидкої".

За словами головного лікаря Львівської станції швидкої медичної допомоги Наталії Поважук в екстериторіальному режимі вони працюють вже давно, але завжди приорітетним завданням буде вчасний доїзд до пацієнтів. Також вона зазначила, що з 2000 року на станції існує автоматизована система управління та програмне забезпечення, що дозволяє оперативно прийняти і розприділити виклики.   

Наприкінці візиту Костянтин Грищенко відмітив позитивну роботу львівських медиків і пообіцяв, що уряд найближчим часом розробить програму оновлення рухомого складу «швидких», які відпрацювали свій ресурс.

Прес-служба 

Департаменту охорони  

здоров'я ЛОДА 

тел. 276-23-60

* фото Романа Балука