Заказать дипломную работу в Харькове
11 квітня 2013 р.

loading...

Робота Львівського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф під час стихійного лиха

19.03.2013р.

«Робота Львівського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф під час стихійного лиха»

Понад 30 годин тривав потужний снігопад на території Львівщини. Через такі складні погодні умови на шляхах обласного та районного значення виникла складна ситуація. За цей час на швидку та екстрену медичну допомогу надійшов 1281 виклик. Ці виклики обслуговувались 141 бригадою ШМД та спеціалізованими бригадами екстреної медичної допомоги, в тому числі спеціалізованою бригадою на базі автомашини ЗІЛ-131 високої прохідності.

Особливої допомоги потребували люди на складних ділянках траси Львів-Тернопіль в напрямку Куровичі-Вижняни-Глиняни. За допомогою автотранспортного засобу великої прохідності, допомога була надана 60-ти особам, які перебували у заблокованих автобусах міжміського сполучення.

Пересуваючись від селища міського типу Глиняни, по трасі Львів-Тернопіль, бригада зустріла на своєму шляху два легковики, які були заблоковані у заметах серед поля. Зі слів водіїв вони перебували там вже тривалий час. Бригада центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф допомогла водіям вивести автомобілі зі снігових заметів і супроводжувала машини до траси Львів-Тернопіль.

Виклик з села Муроване Сокальського району щодо пологів у 28-річної жінки поступив у пункт ЕМД м. Белз. Доїзд до Мурованого був ускладнений сніговими заметами, тому було прийняте рішення про скерування у с. Муроване бригади з міста Червонограда. Породілля була доставлена до лікарні. Цей випадок ще раз доводить правильність реорганізації екстреної медичної допомоги (до місця події скеровується найближча бригада).

Взаємодія з мобільними формуваннями ДСНС та їх конкретна допомога дозволила незважаючи на снігові затори, забезпечити виконання викликів по всій області.

 

 

Прес-служба 

Департаменту охорони  

здоров'я ЛОДА   

тел. 276-23-60

 

*Фото Львівського обласного центру

екстреної медичної допомоги

та медицини катастроф