Заказать дипломную работу в Харькове
24 січня 2016 р.

Новий санітарний автомобіль для Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

 05.08.15

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав від вітчизняного виробника ПАТ "Концерн–Електрон" повнопривідний  санітарний автомобіль підвищеної прохідності.

Попередньо ПАТ "Концерн–Електрон" спільно з Львівською обласною адміністрацією, Департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та представниками Львівського центру медицини катастроф узгоджували специфікацію санітарного автомобіля, перелік необхідного обладнання у ньому та презентували пробний пілотний взірець. Випробування тривали 6 місяців.

  

Уже готовий отриманий санітарний транспорт буде використовуватися для надання невідкладної медичної допомоги у важкодоступних гірських районах та сільській місцевості. Автомобіль повністю обладнаний належною апаратурою та усім необхідним для надання медичної допомоги на місці виклику, а також буде забезпечений  медикаментами.

Актуальність даного автомобіля для української медицини є висока, оскільки він обладнаний повним приводом та дизельним двигуном, що є вкрай необхідним для машин невідкладної медичної допомоги, особливо, у важкодоступних гірських районах. Така машина, безумовно, необхідна не тільки на Львівщині, але й у масштабах цілої України. Випуск машини організовано на базі Львівського заводу “Електронмаш” ПАТ “Концерн-Електрон”.

Довідка

Публічне акціонерне товариство "Концерн-Електрон" – багатогалузева компанія, у склад якої входять 12 підприємств із виробництва наноматеріалів для електроніки, спеціальної техніки, телевізорів та електропобутової техніки, виробів із пластмас, автомобільного обладнання, інструментального оснащення та інших сфер діяльності.

Одним із нових стратегічних напрямків концерну є машинобудування. Для реалізації проектів цього напрямку минулого року було створено машинобудівну корпорацію «Електрон» на базі діючих та нових підприємств концерну. В цьому ж році на виробничих площах Концерну було створено завод «ЕлектронМаш» з виробництва мало вантажних автомобілів багатофункціонального призначення.