Заказать дипломную работу в Харькове
01 січня 2016 р.

Мета, цілі та результати реалізації Субпроекту

Уряд України одержав позику Світового банку на фінансування проекту «Поліпшення здоров'я на службі у людей» (далі – Проект). Цілями Проекту є удосконалення якості медичних послуг у відібраних областях, із особливим акцентом на первинній і вторинній профілактиці серцево-судинних захворювань і раку, та поліпшення ефективності системи охорони здоров'я.

 

Проект складається з таких частин:

Частина 1. Удосконалення надання послуг на місцевому рівні;

Частина 2. Зміцнення урядування Міністерства охорони здоров'я;

Частина 3. Управління проектом та моніторинг і оцінювання.

 

В рамках частини 1 проекту Львівської області надано фінансування для виконання інвестиційного субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області", затвердженого Світовим Банком та спрямованого на розширення доступу населення до послуг ранньої діагностики раку через введення до медичної практики регіону скринінгу раку шийки матки та раку молочної залози. Додатковими цілями є удосконалення лікування раку та підвищення поінформованості населення і медичної спільноти щодо профілактики онкологічних хвороб. "

Група управління субпроектом збирається щосереди о 17-00.

 

Мета субпроекту:

Покращення стану здоров’я населення Львівської області у сфері протидії злоякісним новоутворенням шляхом;

Покращення рівня ранньої діагностики раку шляхом введення в практику охрони здоровя Львівської області скринінгових обстежень при раку шийки матки, грудної залози;

Впровадження ефективних протипухлинних технологій в лікуванні раку

 

Цілі:

Покращання доступності населення до методів ранньої діагностики раку шляхом введення в практику охорони здоров’я Львівської області скринінгових обстежень при раку шийки матки та грудної залози.

Покращення якості та ефективності лікування злоякісних новоутворень для забезпечення зниження трудових втрат та інвалідизації, пов’язаних з підходами в лікуванні раку.

Поширення серед медичної спільноти та населення області знань з онкопревенції.

Ключові очікувані результати: 

Раннє виявлення раку молочної залози та шийки матки (співвідношення випадків in situ до всіх випадків інвазивного раку шийки матки - 0,88; частка нових випадків раку молочної залози виявлених на стадії І від всіх нових випадків раку молочної залози - 30%)онкоцентром

Збільшення органоощадних операцій на грудній залозі (на 25%), раку шийки матки (на 10%)

Частка пацієнтів, ознайомлених з факторами ризику та заходами щодо профілапктики (збільшення на 20%)