Заказать дипломную работу в Харькове
05 січня 2016 р.

Робота Групи управління Субпроектом

Група управління Субпроектом засідає щосереди о 17-00

 
Відбір претендентів на посади консультантів субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області»
 
Місія Світового Банку

Перша місія Світового Банку  
 
Програма візиту першої місії Світового банку з підтримки впровадження проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», 9-13 липня 2015

Розширене засідання групи управління субпроектом Світового банку  «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» 24 червня 2015 року
 
Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29 травня 2015 року було створено ряд робочих груп для забезпечення ефективної роботи в рамках проекту.     

Зокрема, створено міжгалузеву робочу групу, комісію з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг (комісію з відбору) та групу управління субпроектом (ГУС). 

21 червня 2015 року відбулось позачергове засідання ГУС, на якому розглядався фінансовий компонент субпроекту.  

На засіданнях 10 та 17 червня було сформовано схематичну структуру проекту, опис ІТ компоненту, опрацьовано технічні завдання для відбору консультантів, визначено першочергові завдання.  

3 червня 2015 року відбулось перше засідання Групи управління субпроектом та Комісії з відбору на якому присутні мали можливість ознайомитись і обговорити основні заходи проекту та його результати, було затверджено положення про комісію з відбору. Відтак, було вирішено проводити засідання групи управління субпроектом щосереди о 17-00.